Tijdens mijn opleiding was ik steeds onder de indruk van de werking van een lichaam. Hoe het gebouwd is, hoe het functioneert en hoe beweging de hele ontwikkeling en uitrijping tot zelfstandig functionerend persoon kan beïnvloeden.
Intussen zijn we wat jaren verder en zijn er in de familie meerdere kinderen geboren die geregeld bij ons komen logeren. Tijdens deze logeerpartijtjes sta ik, veel meer nog dan voordat ik mijn opleiding volgde, uitgebreid stil bij wat ik zie gebeuren als een kind weer een sprong in zijn of haar ontwikkeling maakt.
Het maakt me stil, het ontroert me en het geeft me een steeds dieper wordend begrip van de mogelijkheden die wij als BSM-De Jong® therapeutes kunnen bieden indien een kind of volwassene zich bij me aanmeld voor hulp.
Ben je ook geïnteresseerd in onze opleiding of wat BSM-De Jong® voor u kan betekenen? Mail vrijblijvend naar voorzitter@ibsm.nl